O autorce


Dziewiętnastoletnia dziewczyna, pochodząca z województwa warmińsko-mazurskiego. Ponad wszystko kochająca zwierzęta i wolność słowa. Kosmopolitka, trochę hipochondryczka z dodatkiem feminizmu i szczyptą przesadnej szczerości. Niezrozumiale sarkastyczna i pełna cynizmu. Łatwo ulegająca emocjom i pesymistyczna histeryczka, choć stara się to zwalczyć. Osioł, w porównaniu z nią, jest niesamowicie ustępliwym stworzeniem. Specyficzne, delikatnie mówiąc, poczucie humoru to jej znak rozpoznawczy.

Uważa, że słowa ograniczają, a ludzie nie należą do jej ulubionych gatunków żyjących na Ziemi, aczkolwiek pisze i to właśnie dla nich, bo cholernie kocha zapełniać białe tło czarnymi wyrazami.

Nie boi się wyrażać własnego zdania na żaden temat, dlatego jeśli masz ochotę czytać totalnie subiektywne opinie o kulturze i innych dziedzinach życia, to śmiało zostań i bądź tak samo (a nawet bardziej!) subiektywnym obserwatorem.

Jestem Diana, w głowie mam więcej pytań niż odpowiedzi.
Serdecznie witam Cię na moim blogu!

2 komentarze:

  1. Jaka jesteś śliczna! ;3 + No rzeczywiście troche rozbiegają się nasze drogi, jeżeli chodzi o ulubioną tematykę, ale ja staram się przekonać do fantastyki, więc może Twoje recenzje przyczynią się do polubienia przeze mnie tego gatunku! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy, nawet najmniejszy komentarz, który po sobie pozostawisz. :-)