czwartek, 21 listopada 2013

[9] - ,,Gwiazda anioła" Jennifer Murgia- recenzja książki

Autor: Jennifer Murgia
Tytuł: Gwiazda anioła
Wydawnictwo: Amber
Liczba stron: 256
Okładka: miękka
Ocena: 6/10
Szczerze mówiąc to aż tak dokładnie nie pamiętam tej powieści, aczkolwiek wiem, że nawet mi się podobała i może ktoś z Was też miałby ochotę po nią sięgnąć, więc coś tu umieszczę... :-)

"W świecie dobrych i upadłych aniołów, tajemniczych symboli i wszechogarniającej miłości, anioł stróż zakochuje się ludzką miłością w dziewczynie uwodzonej niebezpiecznym urokiem upadłego anioła.

"Czy wierzysz w anioły?"

Kiedy Garreth, nowy i najprzystojniejszy chłopak w szkole, zadaje jej to pytanie, szesnastoletnia Teagan musi odpowiedzieć, że tak. Widuje je nie tylko w snach. Również za dnia ukazuje jej się skrzydlata postać, przerażająca i pociągająca zarazem...

A teraz dowiaduje się, że Garreth jest aniołem, stworzonym, by ją chronić... i by ją kochać. Lecz nie ma światła bez ciemności. Tea będzie musiała wybierać pomiędzy jasną miłością a mrocznym zauroczeniem, pomiędzy poświęceniem anioła światła i kusicielskim pięknem anioła
ciemności..."
źródło: Wydawnictwo Amber


 "W tym momencie naprawdę zaliczyłam swój zdrowy rozsądek do rzeczy zaginionych."

"Czy wierzysz, że różne rzeczy dzieją się z jakiegoś powodu? Że niektórzy ludzie mogą pojawiać się w naszym życiu, spotykać nas w jakimś konkretnym celu? Że wszystko jest częścią jakiegoś większego planu?"


Z tego, co kojarzę to książka była nieco oklepana, ale przyjemna. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy, nawet najmniejszy komentarz, który po sobie pozostawisz. :-)