wtorek, 23 grudnia 2014

Świąteczne życzenia


Witam Was wszystkich bardzo serdecznie!
Ostatnio tyle się u mnie działo, że blog został daleko w tyle. Postaram się to zmienić, jednak nic nie obiecuję. Świąteczny okres dopiero się rozkręca i pewnie jeszcze na długo będę musiała radzić sobie bez wolnej chwili. Tymczasem chciałabym złożyć Wam krótkie życzenia.
Życzę Wam przede wszystkim ciepłych, rodzinnych Świąt- aby zjechała się dosłownie cała rodzinka! Śnieżnej pogody (u mnie ciągle leje deszcz), aby św. Mikołaj mógł jakoś do Was dojechać z worem, z którego aż wysypują się spełnione marzenia. Mam nadzieję, że wypełniająca Was miłość, w ten piękny okres, jeszcze bardziej się powiększy i będzie z Was emanować! A teraz najważniejsze: życzę Wam, abyście szeroko otworzyli swoje serduszka i ponownie zaprosili tam Boga. Tylko pamiętajcie, SZEROKO! Jezus nie jest już przecież małym dzieciątkiem, ma 2014 lat! I bez Niego nie zaczynajcie imprezy. Solenizant jest najważniejszy. A później jedzcie, ile wlezie, bo kolejna okazja dopiero za rok! Następnie idźcie na pasterkę i poczujcie jedność z tymi wszystkimi ludźmi, których guziki od koszul wyginają się pod niebezpiecznymi kątami po obfitej kolacji, a ręce niezdarnie trą zaspane oczy. Końcówka jest już bardzo prosta: połóżcie się do ciepłego łóżeczka, uśmiechnijcie się i pozwólcie w końcu oczom zamknąć się na jakieś 8 godzin. I pod żadnym pozorem nie dopuśćcie do tego, aby Jezus opuścił Wasze serca!

Wesołych Świąt, kochani! 
Radujcie się, Jezus ponownie nadchodzi!


Przesyłam buziaki,
Diana7 komentarzy:

 1. Tobie rownież tego samego, niech te Święta będą pełne wiary i miłości ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. Tobie również wszystkiego dobrego!

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę bogatego książkowego Mikołaja!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniałych, zaczytanych Świąt! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wesołych i niezapomnianych świąt z mnóstwem książek pod choinką! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przepiękne życzenia! Dziękuję i wzajemnie! :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo piękne życzenia :) Mimo ze już święta praktycznie dobiegają końca to tobie rownież życzę tego samego i mam nadzieje ze przyszły rok bedzie jeszcze lepszy niż poprzedni :*

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy, nawet najmniejszy komentarz, który po sobie pozostawisz. :-)